GET THE LOOK – Sypialnia w stylu loftowym

Styl loftowy charakteryzuje się wykorzystaniem surowych materiałów takich jak metal, beton, drewno. W mieszkaniach warto dodać elementy ocieplające wnętrze, takie jak miękkie tkaniny, dywany, obrazy, które wprowadzą domową atmosferę. Sprawdź naszą propozycję aranżacji niewielkiej sypialni w stylu loftowym!

Wykończenie ścian i podłóg

W aranżacji wykorzystano charakterystyczne dla stylu industrialnego wykończenia ścian i podłóg polskich producentów, takie jak np. Jeger Beton w kolorze Genova na ścianach oraz deskę warstwową Mazurska Deska w wybarwieniu Dąb Caffe Latte:

Mazurska Deska – Dąb Caffe Latte

 

Dekorację ściany za łóżkiem stanowi niesamowita tapeta Wonderwall Studio – wzór Florens

Tapeta Florens

Oświetlenie

W sypialni industrialnej zaprojektowano dwa rodzaje oświetlenia: oświetlenie główne sufitowe oraz oświetlenie nastrojowe, w postaci dwóch zwieszanych lamp o loftowym designie.

Funkcję głównego oświetlenia pełni lampa Nowodvorski:

LAGUNA ecru ⌀65 8957 Nowodvorski Lighting – dostępna w cenie 539zł brutto:

https://www.lampynowodvorski.pl/29611,laguna-ecru-%E2%8C%8065

Lampy wiszące przy łóżku, których zadaniem jest wprowadzenie nastrojowej atmosfery do sypialni, a jednocześnie podkreślenie loftowego charakteru pomieszczenia to:

Lampy wiszące Brylant Black TK Lighting, dostępne w Leroy Merlin w cenie 59,99zł brutto/szt. :

https://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/zyrandole-lampy-wiszace-i-sufitowe/lampa-wiszaca-brylant-black-czarna-e27-tk-lighting,p447730,l956.html

 

Meble i dodatki

Łóżko – Simple, Vox Meble, cena od 2399zł, kolory: skrzynia szara, wezgłowie dąb, nóżki czarne skośne

https://www.vox.pl/produkt-lozko-160×200-117201.html

Konsola ze szklanym blatem – Papierówka, Valery, cena 591,86zł:

https://skleppapierowka.pl/wszystkie/valery-konsola-ze-szklanym-blatem.htmlhttps://skleppapierowka.pl/wszystkie/valery-konsola-ze-szklanym-blatem.htmlhttps://www.decobazaar.com/produkt-valery-konsola-ze-szklanym-blatem-6273408.html

Stoliki – Sputnik, Take Me Home, cena 1199zł/szt.

https://takemehome.pl/kolekcja/okragly-stolik-do-sofy-sputnik-wysoki/

Dywan – Anatolia Sky Blue, Carpet Decor, cena 999zł

https://www.fargotex.pl/dywany/carpet-decor/magic-home-collection-dywany-latwoczyszczace/dywany/anatolia-sky-blue,p233873096

 

 

 

Wybierając styl loftowy w swojej sypialni, nie zapomnij o dodatkach takich jak miękkie zasłony, dekoracyjne poduszki, narzuta, rodzinne zdjęcia. Dzięki nim pokój nabierze indywidualnego charakteru, a mimo chłodnego, industrialnego wykończenia będzie przytulny i nastrojowy.
powrót